وقت سفارت فرانسه | فوری و تضمینی

آخرین بروزرسانی : آبان ۱۴۰۲

تعیین وقت سفارت فرانسه نیاز به رزرو وقت ملاقات، تکمیل فرم درخواست، تنظیم مدارک و همینطور آمادگی برای پاسخ به سوالات روز مصاحبه دارد. تنها دانستن نحوه گرفتن وقت سفارت فرانسه کافی نیست بلکه می بایست به کمک کارشناسان خبره ویزا فوری، همه جوانب سنجیده شود.

چگونه وقت سفارت فرانسه بگیریم؟

برای تعیین وقت سفارت فرانسه در ابتدا می بایست نوع ویزا مشخص شود. می دانید که بر اساس هدف شما از سفر، انواع مختلفی از ویزا در نظر گرفته می شود. پس از مشخص شدن نوع ویزا می بایست درخواست خود را به صورت آنلاین تکمیل نمایید.

بر روی سایت فرانس ویزا می بایست یک حساب کاربری مخصوص به خود داشته باشید تا بتوانید مراحل صدور وقت سفارت را پیگیری کنید. سپس نوبت به تنظیم قرار ملاقات خواهد بود. در بین مراکز درخواست ویزا، یک مورد می بایست انتخاب شده و یک قرار ملاقات تنظیم شود. در این قرار ملاقات اثر انگشت و عکس شما گرفته می شود. این کار با عنوان اطلاعات بیومتریک به ثبت خواهد رسید. پس از رزرو قرار خود یک ایمیل تایید قرار به همراه نامه مورد نظر دریافت خواهید کرد.

قرار ملاقات برای هر یک از اعضای خانواده باید به صورت جداگانه تنظیم شود. در گام بعدی برای اخذ وقت سفارت فرانسه نیاز به تحویل مدارک خواهد بود. در واقع پس از تکمیل فرم درخواست ویزا، میزان هزینه ویزا نمایش داده می شود که می بایست پرداخت نمایید تا مدارک شما وارد مرحله بررسی شود. پیگیری درخواست وقت سفارت فرانسه بسیار مهم است. در واقع پس از تحویل پرونده نیاز به بررسی و پیگیری تقاضا خواهد بود.

به این ترتیب می توانید از زمان صدور ویزا مطلع شوید. زمانی که پاسپورت خود را مرکز درخواست ویزا ارائه می دهید یک پیامک یا ایمیل برای شما ارسال می شود. همینطور می توانید وضعیت درخواست ویزا را به شکل آنلاین از سایت فرانس ویزا بررسی کنید. شماره مرجعی که برای شما صادر شده است برای پیگیری همین موضوع خواهد بود.

چگونه وقت سفارت فرانسه بگیریم

وقت سفارت فرانسه vfs

یک سری اقدامات مهم پیش از درخواست وقت سفارت فرانسه می بایست انجام شود. شما برای درخواست ویزای توریستی فرانسه از مرکز درخواست ویزای جهانی نیاز به تنظیم یک قرار ملاقات خواهید داشت. اما نکته مهم مربوط به تکمیل فرم درخواست ویزا پیش از رزرو وقت است. فرم درخواست ویزا می بایست به صورت آنلاین در وب سایت رسمی فرانس ویزا تکمیل شود. خدمات vfs در حدود 40 یورو برای هر شخص است. تکمیل فرم مورد نظر کار ساده ای نیست.

به این ترتیب شما می توانید به کمک کارشناسان ویزا فوری شرایطی در نظر بگیرید تا تکمیل این فرم بدون مشکل انجام شود و نتیجه بخش باشد. یک نکته بسیار مهم که باید بررسی شود زمان ثبت نام است. اگر خیلی زود و یا بسیار دیر برای ثبت نام وقت سفارت فرانسه اقدام کنید به در بسته خواهید خورد. بهتر است نحوه تعیین وقت سفارت فرانسه را به صورت گام به گام پشت سر بگذارید تا با کمترین خطا به نتیجه برسید.

مدارک لازم برای وقت سفارت فرانسه

روزی که در سفارت فرانسه حضور دارید باید یک سری مدارک را تنظیم نمایید. نامه تایید وقت باید پرینت گرفته شود. نیاز به ارائه پرونده کاملی از مدارک است که می بایست طبق فهرست مرتب شده باشد. در نهایت هزینه خدمات ویزا می بایست پرداخت شود.

اسناد و مدارکی که برای اخذ وقت سفارت فرانسه نیاز است از قرار زیر است:

  • فرم درخواست وقت سفارت فرانسه وی اف اس می بایست بارگیری شده و به طور دقیق تکمیل شود. این فرم را با صداقت پر کنید. شرایط تکمیل فرم درخواست ویزای شینگن فرانسه به صورت الکترونیکی برای شما فراهم شده است به طوری که یک نسخه چاپ شده را دریافت می کنید.
  • هر شخص برای اخذ وقت سفارت فرانسه وی اف اس نیاز به دو قطعه عکس دارد. عکس می بایست در اندازه گذرنامه باشد و همینطور پس زمینه عکس نیز می بایست روشن در نظر گرفته شود. گذرنامه و کپی ویزای قبلی خود را به همراه داشته باشید. اعتبار گذرنامه باید چک شود و همینطور گذرنامه می بایست دو صفحه سفید داشته باشد.
  • نیاز به کپی رزرو بلیط برگشت است که البته بهتر است در این زمینه با کارشناسان ویزافوری ارتباط گرفته و مشورت کنید. هر شخص می بایست بیمه ویزای مسافرتی به مبلغ 30000 یورو فرانسه را ارائه دهد. همینطور نیاز به ارائه نامه هدف سفر و تکمن مالی خواهید داشت.

مدارک لازم برای وقت سفارت فرانسه

شرایط وقت سفارت فرانسه

یکی از مهمترین شرایط اخذ وقت سفارت فرانسه وی اف اس مربوط به نامه تمکن مالی است. شما باید اثبات کنید که از امکانات مالی کافی برای حضور در فرانسه برخوردار هستید. می بایست ثابت کنید برای روزی 120 یورو آماده هستید.

در صورتی که متقاضی دارای هتل پیش پرداخت است می بایست مبلغی برای مدت اقامت در هتل به ارزش 65 یورو در نظر بگیرد. دقت داشته باشید که مبلغ گفته شده تقریبی است و بر اساس ویزای انتخابی شما شرایط متفاوت خواهد شد.

وقت سفارت فرانسه چقدر طول میکشد؟

پس از ثبت درخواست وقت ویزا برای سفارت فرانسه و انجام بررسی های اولیه، ایمیلی دریافت می کنید که تاریخ ملاقات شما در ان ذکر شده است. در صورتی که درخواست شما برای ویزای بلند مدت است معمولاً تاریخ مصاحبه بین 15 الی 20 روز در نظر گرفته می شود.

گاهی نیز 2 ماه پس از دریافت ایمیل می بایست برای مصاحبه آماده شوید. به طور کلی روند رسیدگی به درخواست وقت ویزا برای سفارت فرانسه در نوع کوتاه مدت، کمتر از سایر موارد است. زمان مللاقات بین 5 روز کاری الی 3 هفته پس از دریافت پاسخ از سوی سفارت در نظر گرفته می شود.

هزینه وقت سفارت فرانسه

در زمان تحویل مدارک نیاز به پشت سر گذاشتن مصاحبه و انگشت نگاری خواهد بود. دقت کنید ارز مورد قبول برای سفارت این کشور یورو است. معمولاً هزینه خدمات مربوط به بررسی مدارک مورد نظر 65 یورو است اما بهتر است به کمک کارشناسان ویزافوری در مورد این هزینه ها بیشتر پرس و جو کنید.

وقت فوری سفارت فرانسه در تهران

به طور کلی سه روش درخواست برای وقت سفارت فرانسه در نظر گرفته شده است که به کمک تیم ویزا فوری می توانید بهترین روش را انتخاب نمایید. ایمیل اولین روش برای تعیین وقت سفارت فرانسه محسوب می شود. زمانی که پاسپورت به مرکز درخواست ویزای جهانی ارائه شود یک ایمیل برای شما ارسال می شود.

روش دوم، اخذ وقت سفارت فرانسه از طریق پیامک است. بسیاری از افراد دسترسی راحت به ایمیل خود ندارند. سیستم پیامکی نیز در نظر گرفته شده است که به شما امکان ردیابی دقیق تر اطلاعات را می دهد. به این ترتیب پیامک مربوط به سفارت به صورت مستقیم روی تلفن همراه شما نمایش داده می شود.

در نهایت سیستم آنلاین تعیین وقت سفارت فرانسه وجود دارد که به این ترتیب به کمک شماره مرجع می توانید درخواست ویزا را پیگیری کنید. شماره فاکتور و رسید نیز در این راستا به شما کمک می کند. بنابراین شرایط اخذ وقت سفارت فرانسه فوری در تهران وجود دارد کافیست یکی از روش های مورد نظر را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که به طور کلی سفارت فرانسه بهترین شرایط را در تهران در نظر گرفته است و افراد می توانند درخواست خود را بدون مراجعه به سایر کشورها در داخل ایران تسلیم نمایند.

وقت سفارت فرانسه برای ویزای تحصیلی

خدمات وقت ویزا برای سفارت فرانسه با هدف تحصیل به نسبت سایر اهداف با سختگیری کمتری همراه است. در این راستا نیاز به تنظیم مدارک تحصیلی خواهید داشت. نحوه گرفتن وقت سفارت فرانسه برای ویزای تحصیلی مانند سایر ویزاها یکسان است اما باید دقت داشته باشید که مدارک شما در هر شرایط می بایست کامل باشد

وقت سفارت فرانسه تضمینی " ویزافوری "

کارشناسان ویزافوری شرایطی در نظر گرفته اند تا نحوه گرفتن وقت سفارت فرانسه برای شما به طور دقیق توضیح داده شود. در صورتی که خودتان از فرصت کافی برای ثبت وقت سفارت برخوردار نیستید می توانید به کمک کارشناسان خبره ویزافوری صفر تا صد تکمیل فرم درخواست، ثبت نام، رزرو ملاقات و تنظیم مدارک را دنبال کنید. در نهایت شماره پیگیری به شما اعلام می شود که به کمک آن می توانید از موقعیت درخواست خود اطلاعات کافی کسب کنید.

سوالات متداول وقت سفارت فرانسه

هدف شما از سفر به فرانسه چیست؟

اولین سوال مربوط به هدف سفر است که می بایست در حوزه های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری پاسخ داده شود.

هزینه سفر خود به فرانسه را به چه صورت تامین می کنید؟

برای تامین هزینه سفر به فرانسه می توانید حساب بانکی خود را اعلام کنید. همینطور شرایط برای اعلام زمین و ملک نیز وجود دارد.

چه مدت زمانی در فرانسه حضور دارید؟

بهتر است مدت زمان دقیق را اعلام کنید و دلایلی در نظر بگیرید که مشخص کند قصد بازگشت به کشور خودتان دارید

آیا قبلا به فرانسه سفر کرده اید؟

کسانی که از قبل به فرانسه سفر کرده اند می توانند شانس خود را برای اخذ ویزا بیشتر کنند.

افزودن دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *