وقت سفارت هلند | شرایط اخذ فوری

آخرین بروزرسانی : اردیبهشت ۱۴۰۳

پروسه اخذ وقت سفارت هلند برای ویزای توریستی به نسبت کاری و تحصیلی متفاوت است. حتی مدارک لازم در این زمینه متفاوت خواهد بود. دعوت نامه ای که در راستای شغل و یا مسائل پزشکی ارسال می شود به سرعت صدور ویزا کمک می کند. برای اینکه مشکلات اخذ وقت سفارت هلند به حداقل برسد می توانید از تیم مهاجرتی ویزافوری استفاده کنید

رزرو وقت سفارت هلند

در 1 دقیقه پاسخ همه سوالات خود را بگیرید

 

وقت سفارت هلند وی اف اس

مراحل رزرو وقت ویزا برای سفارت هلند از این قرار است. در ابتدا می بایست وارد سایت وی اف اس شوید و بر روی گزینه قرار ملاقات رزرو کلیک نمایید. در صفحه بعدی گزینه ای با عنوان الان رزرو کنید به شما نمایش داده می شود که باید روی آن گزینه کلیک کنید.

صفحه ای برای شما باز می شود که وقتی وارد آن میشوید امکان رزرو وقت سفارت هلند به شما نمایش داده خواهد شد.در صورتی که از قبل ثبت نام نکرده باشید می بایست گزینه کاربر جدید را انتخاب کنید. اطلاعات درخواست شده می بایست به طور دقیق وارد شود تا به عنوان یک کاربر شناخته شوید.

پس از اینکه ثبت نام به طور دقیق انجام شد می توانید اقدام به تعیین وقت نمایید.رزرو وقت ویزا برای سفارت هلند تنها در برخی از زمان ها برای کاربران فراهم شده است و این موضوع سبب می شود تا متقاضی نتواند در موعد مشخصی اقدام به رزرو وقت ویزا نماید به این ترتیب بسیار مهم است تا از کارشناسان ویزافوری بخواهید تا شما را در این مرحله یاری نمایند. از یاد نبرید از دست دادن فرصت های موجود سبب تاخیر در صدور ویزای شما می شود.

وقت سفارت هلند وی اف اس

نحوه گرفتن وقت سفارت هلند

برای گرفتن وقت سفارت هلند vfs افراد می بایست به شرکت وی اف اس در ایران مراجعه نمایند. درخواست ویزا توسط کارکنان اداره مهاجرت هلند بررسی شده و تصمیم گیری در این زمینه صورت می گیرد.

اولین گام در گرفتن وقت سفارت هلند vfs مربوط به انتخاب نوع ویزا است. نوع ویزای هلند بر اساس نوع سفر و هدف آن مشخص می شود.در صورتی که هدف از رزرو وقت سفارت هلند تحصیل و کار باشد می بایست به سراغ ویزای تحصیلی و کاری بروند. در مرحله بعد می بایست مدارک را اماده سازی کنید.

افراد کمتر از 12 سال نیازی به ارائه اثر انگشت ندارند. سومین مرحله مربوط به رزرو وقت ملاقات خواهد بود. در ابتدا می بایست یک قرار ملاقات در مرکز درخواست ویزای وی اف اس ارسال شود.پس از رزرو نوبت، ایمیلی برای شما ارسال می شود که زمان ملاقات را تایید کرده است.

هزینه ای که برای تایید قرار ملاقات می بایست پرداخت کنید در حدود 700 هزار تومان است. قرار ملاقات پس از رزرو شرایط لغو ندارد اما شخص می تواند دو روز کاری قبل از تاریخ مورد نظر اقدام به تغییر آن نماید.

برای گرفتن وقت سفارت هلند vfs نیاز به ارائه اسناد مختلف در زمان مقرر است. یک قاعده کلی این است که طبق زمان ملاقات اطلاعاتی مانند اثر انگشت و عکس دیجیتالی ارائه شود. در مرحله بعدی نسبت به درخواست خود پیگیری داشته باشید تا بتوانید در زمان مشخص پاسپورت معتبر را دریافت کنید.

نحوه گرفتن وقت سفارت هلند

مدارک لازم برای وقت سفارت هلند

برای اخذ وقت ویزا برای سفارت هلند نیاز به تهیه یک سری مدارک خواهد بود. مدارک لازم بر اساس نوع ویزا در نظر گرفته می شود اما در حالت کلی می بایست برای رزرو وقت سفارت هلند می بایست یک سری شرایط را بررسی کنید.

هر شخص می بایست یک کپی پرینت شده از درخواست ویزا به همراه داشته باشند. بسیار مهم است که پاسپورت شخص معتبر بوده و حداقل دو صفحه خالی برای آن در نظر گرفته شود. شما نیاز به مجموعه کاملی از مدارک شخصی یعنی یک اصل و یک کپی برای هر سند خواهید داشت.

در صورتی که درخواست ویزای شینگن کوتاه مدت دارید نیازی به عکس شما نخواهد بود اما برای ویزای بلند مدت نیاز به عکس دیجیتالی است. به این ترتیب می بایست عکس دیجیتال در مرکز درخواست ویزا گرفته شود. عکس شخص می بایست به صورتی باشد که تمام صورت او نمایان بوده و بدون عینک آفتابی یا عینک رنگی گرفته شود.

سند پرداخت هزینه از مهمترین مدارک برای تعیین وقت سفارت هلند محسوب می شود. اگر هزینه ویزای خود را به صورت آنلاین پرداخت نکرده باشید می توانید به شکل نقدی در مرکز پرداخت کنید. اثر انگشت شخص می بایست به میزان 59 ماه معتبر باشد.

مدارک لازم برای وقت سفارت هلند

هزینه وقت سفارت هلند

در مورد هزینه تعیین وقت سفارت هلند بسیار سوال شده است. به طور کلی پارامترهای مختلفی در بررسی هزینه ها تاثیرگذار است. ویزای شینگن ورود و چندگانه برای مدت 90 روز هزینه 80 یورویی به همراه دارد.

ویزای شینگن کودکان 6 الی 12 سال 40 یورو بوده و برای کودکان کمتر از 6 سال نیز رایگان در نظر گرفته می شود. ویزای الحاق به خانواده در حدود 171 یورو سنجیده شده است. ویزای کاری در صورتی که اقدام برای بار اول باشد 285 یورو هزینه خواهد داشت.

کسانی که به دنبال ویزای سرمایه گذاری هستند باید هزینه 2173 یورو را در نظر بگیرند. ویزای بلند مدت اقامتی نیز 57 یورو هزینه در بر دارد.تمدید ویزا در صورتی که دلایل شخص قانع کننده باشد 57 یورو هزینه دارد. در مورد هزینه های مربوط به خدمات شرکت وی اف اس اینطور محاسبه شده است:

 • هزینه خدمات وی اف اس برای هر پرونده 40 یورو بوده و به صورت نقدی دریافت می شود.
 • تحویل گذرنامه به واسطه ارسال پستی برای همه پرونده ها بوده و مبلغ 5.5 یورو را شامل می شود.
 • در صورتی که درخواست اقامت با یکی از اعضای خانواده دارید هزینه 210 یورو برای شما لحاظ می شود.
 • مهاجرت نیروی کار ماهر در این کشور 350 یورو است.
 • اقامت تحصیلی 210 یورو و اقامت پزشکی و پناهندگی نیز رایگان ارزیابی شده است.
نوع ویزا مدت زمان هزینه
ویزای شینگن ورود و چندگانه 90 روز 80 یورو
ویزای شینگن کودکان 6 الی 12 سال -40 یورو
ویزای شینگن کودکان کمتر از 6 سال-رایگان
ویزای الحاق به خانواده -171 یورو
ویزای کاری -285 یورو
ویزای سرمایه گذاری -2173 یورو
ویزای بلند مدت اقامتی -57 یورو

وقت سفارت هلند چقدر طول میکشد؟

معمولاً پاسخ به درخواست تعیین وقت سفارت هلند، بین یک الی دو ماه خواهد بود. دقت داشته باشید که شما برای پشت سر گذاشتن این پروسه می بایست یک سری شرایط را در نظر بگیرید. یعنی گاه تنظیم و ارائه مدارک با مشکل روبرو می شود.

گاه فرصت کافی برای ثبت نام در سایت وجود ندارد و گاه دیده می شود که نوع درخواست با مشکلات زیادی همراه است. به این ترتیب بسیار مهم است تا بتوانید به کمک کارشناسان ویزافوری تصمیم جدی برای اخذ وقت سفارت کشور هلند داشته باشید.

وقت سفارت هلند فوری

در صورتی که درخواست ویزای هلند با ریجکتی همراه بود می بایست دلیل مربوط به ریجکت مشخص شود. اگر امکان حل مشکل وجود داشته باشد می توان اقدام به ثبت اعتراض کرد و درخواست اخذ وقت سفارت فوری داشت.

اعتراض به ریجکت یک پروسه قانونی است اما نیاز به تنظیم نامه رسمی خواهد داشت و دلایل و مستندات در این زمینه بسیار مهم است. پس از دریافت و بررسی نامه می بایست نتیجه به شخص اعلام شود.

وقت سفارت هلند در تهران

نحوه گرفتن وقت از سفارت هلند در تهران ،توریستی و یا هر نوع دیگر در ایران می بایست به شرکت وی اف اس مراجعه کنید. این شرکت در میدان هروی تهران قرار دارد. در صورتی که سوالی در این زمینه دارید و یا مدارک شما ناقص است می توانید با تیم ویزافوری صحبت کنید و صفر تا صد پروسه اخذ ویزا را به این تیم باز گردانید.

 سفارت هلند در تهران

سفارت هلند در میدان هروی تهران و در خیابان موسوی قرار دارد. فعالیت این مرکز روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 17 در نظر گرفته شده است. همینطور این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا به کمک شماره تلفن ۰۲۱۸۲۸۰۵۹۱۴ سوالات خود را بپرسید.

 ایمیل سفارت هلند در تهران

معمولاً پاسخ به درخواست وقت سفارت از طریق ایمیل به شما اعلام می شود. در صورتی که بخواهید سیستم تخصصی در این راستا را انتخاب کنید می توانید از سیستم پیامکی در این راستا کمک بگیرید. به این ترتیب مراحل پرونده شما به صورت کاملاً دقیق پیامک می شود.

پیشنهاد مطالعه : وقت سفارت هلند در تهران

وقت سفارت هلند برای ویزای توریستی

برای اخذ وقت سفارت هلند توریستی در ایران سخت گیری ها زیاد است. حقیقت این است که بسیاری از ایرانیان به منظور مهاجرت به هلند اقدام به اخذ ویزای توریستی می کنند اما به قوانین عمل نکرده و به کشور مبدا باز نمی گردند. به این ترتیب در صورتی که قصد شما اخذ وقت سفارت هلند توریستی است می توانید از کارشناسان تیم ویزافوری بخواهید در این زمینه به شما کمک نمایند. دقت داشته باشید فرصت برای رزرو وقت سفارت برای ویزای توریستی بسیار محدود است.

سوالات متداول وقت سفارت هلند

آیا برای تعیین وقت سفارت برای کل اعضای خانواده باید ایمیل جداگانه زد؟

خیر. شما می توانید برای هر یک از اعضای خانواده خود یک جدول مخصوص در یک ایمیل مشترک ایجاد کنید و برای شرکت وی اف اس ارسال کنید.

در چه شرایطی می توان وقت فوری گرفت؟

در صورتی که دعوت نامه پزشکی و یا شغلی دارید می توانید در عرضه یک هفته در سفارت حضور داشته باشید.

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت کشور هلند کدام است؟

شما می بایست تصویر واضحی از پاسپورت همراه خود داشته باشید.

آیا هزینه پرداختی در صورت ریجکتی باز می گردد؟

بله

افزودن دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • رضا ۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۳

  سلام ببخشید من میخواستم بدونم آدرس vfs هلند در تهران با این آدرسی که گذاشتید متفاوت هست؟؟؟!

  پاسخ
  • ویزافوری ۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۳

   سلام روزتون بخیر
   خیر یکی هستند

   پاسخ
 • عسل ۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۳

  سلام روزتون بخیر من وقت سفارت هلند برای تایید مدارک می خواستم.شما انجام میدید؟

  پاسخ
  • ویزافوری ۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۳

   سلام روزتون بخیر
   بله در صورت نیاز به مشاوره با شماره ۰۲۱۷۵۱۳۵ تماس بگیرید

   پاسخ