پیکاپ ویزا

آخرین بروزرسانی : بهمن ۱۴۰۲

با استفاده از سرویس پیکاپ ویزا، بدون اتلاف وقت، با هزینه کم و با هیچ استرسی می توانید به ویزای کشورهایی مانند آمریکا و کانادا و … دسترسی داشته باشید. این یعنی یک تیر و چند نشان!

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت

سرویس پیکاپ ویزا به یک سری کارها گفته می شود که سبب می شود تا پروسه اخذ ویزای اقامت هر کشوری سریعتر انجام شود. از سوی دیگر چون کارها با مدیریت پیش می رود در نهایت هزینه ها نیز کاهش می یابد.

کسانی که متقاضی اخذ ویزای اقامت آمریکا و یا هر کشور دیگری هستند می بایست پیش از ورود به کشور یک سری فرآیند را طی نمایند. در واقع نیاز است که مدارک لازم تنظیم شده و به سفارت ارائه شود.

در این میزان یک سری هزینه ها و دردسرها نیز وجود دارد که احتمالاً شخص از آن بی خبر است. این روند سبب سردرگمی شخص شده و استرس او را بیشتر می کند.

پیکاپ پاسپورت یکی از روش هایی است که کاربران می توانند به کمک آن به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه کمتر برای اخذ ویزای کشور مورد نظر اقدام نمایند. این روش سبب می شود تا هیچ نگرانی برای مهاجرت نداشته باشید.

مثلاً سفارت آمریکا در ایران وجود ندارد، بنابراین شما می بایست همه کارهای اخذ ویزا را توسط کشورهای واسطه انجام دهید و برای اموری مانند تحویل پاسپورت و یا انگشت نگاری به کشور واسطه سفر کنید یعنی زمان و هزینه زیادی از شما گرفته می شود.

به این ترتیب شما می توانید یک نماینده برای انجام این کارها انتخاب کنید. پیکاپ دقیقاً به معنی یک نماینده برای انجام امور ویزا است. این کار سبب می شود که حضور دوباره شخص در سفارت کشور واسطه الزامی نباشد.

مراحل درخواست پیکاپ ویزا

متقاضی می تواند با در دست داشتن پاسپورت، ایمیل سفارت و امضای فرم وکالت بدون نیاز به حضور در کشور ثالث به راحتی ویزا یا پاسپورت خود را دریافت نماید. مراحل درخواست پیکاپ به شکل زیر است:

  1. در انتخاب آژانس معتبر برای نمایندگی پیکاپ دقت کنید. در واقع شرکتی که انتخاب می کنید می بایست از پلیس مهاجرت ایران مجوز خدمات پیکاپ پاسپورت را دریافت کرده باشد. شرکت ویزافوری با بهترین تیم تخصصی تمامی امور مربوط به ویزا را در اختیار شما قرار می دهد بدون اینکه مشکلی ایجاد شود.
  2. در گام دوم نیاز به تنظیم مدارک مورد نیاز است. مثلاً باید پرینت نامه پاس ریکوئست و همینطور اصل پاسپورت و وکالت نامه را همراه خود داشته باشید. سپس می بایست آن را به کارگزار مربوطه در آژانس تحویل دهید.
  3. کارگزار آژانس پاسپورت و سایر مدارک را معمولاً به واسطه کشور ترکیه و از طریق هوایی ارسال می کند. مدارک به دفاتر vac  در استانبول و آنکارا ارائه می شود. دقت کنید که در این صورت نیاز است که همه جوانب سنجیده شود.
  4. پس از اینکه مدارک در دفتر وک دریافت شد یک کد رهگیری برای متقاضی ارسال می شود. این کد با عنوان tracking ID  شناخته می شود. در واقع سبب می شود که همه مراحل در سایت مربوطه را به راحتی پیگیری کنید و متوجه شرایط شوید.
  5. معمولاً پس از چند روز کاری پاسپورت در سفارت کانادا با لیبل مهر می شود. کارگزار می تواند پاسپورتهای مهر شده را به ایران برگرداند و در نهایت به شما تحویل دهد.

مدت زمان پیکاپ ویزا

پس از اینکه پاسپورت و مدارک لازم به دفاتر وک تحویل داده شوند معمولاً بین 2 الی 3 هفته بعد پاسپورت برای پیکاپ آماده می شود. این زمان گاه در برخی از زمان ها طولانی تر بوده و متغیر است.

انواع سرویس پیکاپ ویزا

یکی از مهمترین خدمات سرویس پیکاپ ویزا بررسی و تنظیم مدارک لازم است. در صورتی که نیاز به ترجمه مدارک باشد همه کارهای مربوط به ترجمه به دقت انجام می شود. در صورت نقص مدارک به شما کمک می شود تا برای تکمیل آن اقدام کنید.

از یاد نبرید که سرویس پیکاپ کمک می کند تا برای اخذ وقت سفارت نیز مشکلی نداشته باشید. در واقع سبب می شود تا در زمان شما صرفه جویی صورت بگیرد. همینطور برای تحویل مدارک نیز نیاز به حضور شما نخواهد بود و نماینده رسمی شما همه مراحل را طی می کند.

انواع سرویس پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا آمریکا

برای پیکاپ ویزای آمریکا نیاز به یک سری مدارک مالی دارید. مثلاً شخص می بایست گردش شش ماهه حساب بانکی را ارائه دهد. نامه تمکن مالی بسیار مهم است. نیاز به سند ملکی و یا وکالتی خواهد بود و همینطور نیاز است که گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار در صورت وجود ارائه شود.

در نهایت نیز پرینت تاییدیه وقت سفارت نیز می بایست ارائه شود. همه مدارک می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و همینطور مهر دارالترجمه نیاز است.

در صورتی که مدارک شش ماه پیش از زمان مصاحبه ترجمه شده باشد مدارک از اعتبار خارج هستند. خدمات پیکاپ برای ویزای توریستی و غیر توریستی مثل کار و تجارت فراهم شده است و شرایط مربوط به خود را دارد.

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه

سفارت آمریکا در دو شهر اصلی ترکیه یعنی انکارا و استانبول فعالیت می کند. این پروسه در دفاتر وک و سفارت آمریکا صورت می گیرد. در صورتی که پروسه انگشت نگاری در کشورهای ترکیه، امارات، ارمنستان و یا کشورهای همسایه انجام شده باشد به راحتی می توان پیکاپ آمریکا را در ترکیه پشت سر گذاشت و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا

شما نیاز به ارائه اصل پاسپورت امضا شده خواهید داشت. همینطور می بایست پاسپورت ریکوئست یعنی نامه تاییدیه ویزای آمریکا را داشته باشید. نیاز است که وکالت نامه مربوطه به شرکت یا شخص مجاز برای انجام پیکاپ ارائه شود و همینطور باید رسید انگشت نگاری VAC  را ارائه دهید. ( این مدارک برای ویزای غیر مهاجرتی است) در صورتی که ویزای شما مهاجرتی آمریکا باشد نیاز به ارائه اصل پاسپورت امضا شده است.

همینطور نیاز است که نامه تاییدیه ویزای این کشور و صفحه آخر ایمیل سفارت را تکمیل کنید. وکالت نامه نیز مهم بوده و شخص باید دو قطعه عکس 5 در 5 سانتیمتر گرفته باشد. اجرای امضای والدین در پاسپورت فرزندان اشتباه است و این کار سبب نامعتبر شدن پاسپورت می شود.

اگر فرزند بالای 16 سال باشد باید امضای خود را ارائه دهد و زیر شانزده سال نیز نیازی به امضای پاسپورت نخواهد بود. نیاز به برگه clearance خواهید داشت و همینطور فرم های 120، 160 DS و DS 2019 می بایست تکمیل شوند.

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

جهت پیکاپ ویزای آمریکا در امارات، پاسپورت شخص به شرکت مورد نظر تحویل داده شده و شرایط ارسال مدارک در همه روزهای کاری به سفارت آمریکا وجود دارد. در نهایت 3 روز بعد نیز تحویل داده می شود.

کارهای اداری معمولاً یک هفته زمان می برد. پاسپورت مهر خورده به Empost امارات تحویل داده می شود و همه مراحل پیکاپ روی ایمیل متقاضی ارسال می شود. اطلاعات مربوط به زمان ورود و خروج پاسپورت نیز در این بخش قرار گرفته است. متقاضی این شرایط را دارد که به سایت واشنگتن نیز مراجعه نماید.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از دبی

در صورتی که قرار است همه شرایط از دبی دنبال شود نیاز به اصل پاسپورت امضا شده توسط شخص متقاضی است. می بایست پرینت ایمیل سفارت برای متقاضی ارسال شود و همینطور نیاز به تنظیم وکالت نامه در محضر خواهد بود. مدت زمان پیکاپ از دبی به نسبت سریع است.

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

پس از تحویل پاسپورت متقاضی به شرکت پیکاپ، تنها در یک روز هفته ارسال پیکاپ به ارمنستان صورت می گیرد. پس از اینکه کارهای اداری انجام شد طبق روز مشخص پاسپورت به ایران باز می گردد. به طور کلی پروسه یک الی دو هفته ای بر اساس پرواز در یومکس سنجیده شده است.

صدور ویزای آمریکا در ارمنستان سه الی پنج روز کاری زمان می برد. در این صورت به درخواست متقاضی پاسخ داده می شود و ویزا داخل پاسپورت الصاق می شود. وضعیت اپلیکیشن متقاضی نیز به حالت ISSUE تغییر حالت می دهد.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

شما نیاز به یک قطعه عکس استاندارد دارید و باید اصل پاسپورت را ارائه دهید. همینطور نیاز به نام و رمز عبور حساب کاربری شما خواهد بود. فرم های 120 و یا 2019 DS می بایست ارائه شود و قطعاً نیاز به برگه clearance خواهید داشت. زمان لازم نیز یک هفته در نظر گرفته شده است.

پیکاپ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا از طریق شهرهای استانبول، آنکارا، دبی و ابوظبی صورت می گیرد و نیاز به پرینت ایمیل سفارت، پاسپورت شخص با امضا و همینطور عکس و اطلاعات شخص است. پاسپورت می بایست امضا شده باشد و نیاز به فرم وکالت نامه شخص خواهد بود.

مزایای پیکاپ ویزای کانادا

  • کاهش هزینه ها: با خدمات پیکاپ میتوانید هزینه های خود را کاهش دهید در واقع نیازی به حضور شما در کشور همسایه نیست.
  • کاهش اتلاف وقت: در صورتی که بخواهید برای اخذ ویزا شخصاً اقدام کنید می بایست زمان زیادی را برای این کار در نظر بگیرید.
  • صرفه جویی در انرژی: روند اخذ ویزا کار پر استرسی است و باید به شخصی که تسلط کامل به امور دارد سپرده شود.

خدمات سرویس پیکاپ ویزا ویزافوری

تیم پیکاپ ویزا شرکت ویزافوری توانسته به واسطه جدیدترین قوانین مهاجرتی بهترین خدمات صدور ویزا را در اختیار متقاضیان قرار دهد. در این راستا در هزینه ها صرفه جویی صورت می گیرد.

سوالات متداول

مدت زمان پیکاپ ویزا چقدر است؟

بسته به مدارک شما بین 2 تا 3 هفته طول می کشد که در برخی مواقع طولانی تر هم می باشد.

مزیت های استفاده از پیکاپ ویزا کدامند؟

صرفه جویی در زمان
جلوگیری از هزینه های سفر به کشور دیگر

نحوه ی دریافت پیکاپ ویزا به چه صورت است؟

انتخاب کشور توسط متقاضی
ارائه ایمیل تاییدیه ویزا به کارگزاری انتخابی

افزودن دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *